26,000 €
26,000 € (12 €/m²)
2201 m²

Sale, land lot, 2201m², Beočin, Srbija

Beočin, Srbija

Property description

Na prodaju plac površine 2201m2 u građevinskom području u Čereviću.
Ravan, pod malom kosinom, ne poseduje priključke, ali su priključci u blizini placa.
Prilaz placu je kada se siđe sa glavnog puta malo lošiji, oko 50m, nasut tucanik.
Dimenzije 31,5m front x 77m.

Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 06*/****-***, 06*/****-***, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.

Real estate details

Ad ID
415659
Published
25.06.2025
Property Type

Land lot

Area

2201m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 11.81 €

Down payment 5,200 €

Monthly installment
126 €

240 total installments

Loan amount
20,800 €
Down payment
5,200 €
Total interest
9,451 €
Total payment
30,251 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Srbija

Beočin

Area

2201m²

Zemljište in Čerević

Sale, land lot, 1048m², Čerević, Beočin

52,000 €

Čerević

1048
Sale, land lot, 1048m², Čerević, Beočin
Kuća in Beočin

Sale, house, 147m², Beočin, Srbija

255,000 €

Beočin

4 rooms 0 147
Sale, house, 147m², Beočin, Srbija
Kuća in Čerević

Sale, house, 160m², Čerević, Beočin

425,000 €

Čerević

3 rooms 0 160
Sale, house, 160m², Čerević, Beočin
Zemljište in Beočin

Sale, land lot, 210600m², Beočin, Srbija

61,800 €

Beočin

210600
Sale, land lot, 210600m², Beočin, Srbija