18,000 €
  • Sale, house, 63m², Žitište, Zrenjanin - image 1
  • Sale, house, 63m², Žitište, Zrenjanin - image 2
  • Sale, house, 63m², Žitište, Zrenjanin - image 3
  • Sale, house, 63m², Žitište, Zrenjanin - image 4
  • Sale, house, 63m², Žitište, Zrenjanin - image 5
  • Sale, house, 63m², Žitište, Zrenjanin - image 6
  • Sale, house, 63m², Žitište, Zrenjanin - image 7
  • Sale, house, 63m², Žitište, Zrenjanin - image 8
  • Sale, house, 63m², Žitište, Zrenjanin - image 9
18,000 € (286 €/m²)
63 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, house, 63m², Žitište, Zrenjanin

Žitište, Zrenjanin Srbija

Property description

Dvosobna kuća u centru Torde, površine 63m2 na parceli od 222m2, preuređena u poslovni prostor.
Sastoji se od dve prostorije, prolazne čajne kuhinje i sanitarnog čvora.
Čvrst materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima keramičke pločice, PVC ulazna vrata, ostala stolarija drvena.
Potrebno renoviranje.
Agencijska provizija za kupca: 1000 Eur
Broj upisa u Registar posrednika:1378

Real estate details

Ad ID
414047
Published
24.06.2025
Updated
11.02.2026
Property Type

House

Area

63m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Land Area

200

Agency

Merkato

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 285.71 €

Down payment 3,600 €

Monthly installment
87 €

240 total installments

Loan amount
14,400 €
Down payment
3,600 €
Total interest
6,543 €
Total payment
20,943 €

Agency (intermediary)

Merkato

Registration number

1378

Location

Zrenjanin

Žitište

Area

63m²

Structure

2 Rooms

Property Type

House

MN

Merkato

Similiar Properties

Kuća in Žitište

Sale, house, 80m², Žitište, Zrenjanin

29,500 €

Žitište

3 rooms 1 bathroom 80
Sale, house, 80m², Žitište, Zrenjanin
Kuća in Žitište

Sale, house, 54m², Žitište, Zrenjanin

12,000 €

Žitište

2 rooms 1 bathroom 54
Sale, house, 54m², Žitište, Zrenjanin
Kuća in Žitište

Sale, house, 126m², Žitište, Zrenjanin

28,000 €

Žitište

4 rooms 1 bathroom 126
Sale, house, 126m², Žitište, Zrenjanin
Kuća in Žitište

Sale, house, 221m², Žitište, Zrenjanin

46,500 €

Žitište

5 rooms 0 221
Sale, house, 221m², Žitište, Zrenjanin