279,900 €
  • Sale, house, 300m², 25. Maj, Zlatibor - image 1
  • Sale, house, 300m², 25. Maj, Zlatibor - image 2
  • Sale, house, 300m², 25. Maj, Zlatibor - image 3
  • Sale, house, 300m², 25. Maj, Zlatibor - image 4
  • Sale, house, 300m², 25. Maj, Zlatibor - image 5
  • Sale, house, 300m², 25. Maj, Zlatibor - image 6
  • Sale, house, 300m², 25. Maj, Zlatibor - image 7
279,900 € (933 €/m²)
300 m²
5 Room

Sale, house, 300m², 25. Maj, Zlatibor

25. Maj, Zlatibor Srbija

Property description

Magnat - Ekskluzivno prodaje - na Zlatiborskom Dedinju (pored Titove Vile - u naselju 25 maj), 12 min peške iznad HTL Palisad, Magnat prodaje zasebnu Kuću od min 300m2 (a oko 350m2 ukupnih korisnih površina), na 3 nivoa (iz 2.000 godine) sa pomoćnim objektima i sjajno uređenim placom (jelke, borova šumica) od ukupno 6,65 ari.

3 nivoa, 3 ulaza, 3 zasebna stana, ukupno 7 soba, 15 kreveta... dostupna je sa kompletnim nameštajem, ugrađenim plakarima, kuhinjom, sanitarijama, posuđem... Telefon, Internet, WiFi, IP TV ...

Prizemlje: Poseban ulaz, velika dnevna soba (moguća podela na 2 sobe), kuhinja i trpezarija, kupatilo, deo za ostavu i stepenice ka spratu.

1.Sprat: Poseban ulaz, prostran hodnik sa ugradnim plakarom, 2 velike spavaće sobe sa ugrađenim plakarima (jedna ima svoju zastakljenu veliku terasu), super konforno kupatilo sa tuš kabinom.

2. Sprat:Poseban ulaz, mala kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 2 spavaće sobe i konforno kupatilo sa tuš kabinom.

Stanje kuće je odlično. Parketi su u svim sobama, ostalo su keramičke pločice, protivprovalna vrata, ugrađeni plakari, dupli drveni prozori sa termopan staklom. Grejanje je etažno sa svuda sprovedenim aluminijumskim radijatorima - kotao na drva (zalihe od 10metara). Kuća obložena sendvič zidom (najskuplja i najbolja termoizolacija - nepotrebne klime), prostrane lođe su zastakljene visokokvalitetnom aluminijumskom stolarijom.