165,000 €
  • Sale, house, 138m², Novo Selo, Subotica - image 1
  • Sale, house, 138m², Novo Selo, Subotica - image 2
  • Sale, house, 138m², Novo Selo, Subotica - image 3
  • Sale, house, 138m², Novo Selo, Subotica - image 4
  • Sale, house, 138m², Novo Selo, Subotica - image 5
  • Sale, house, 138m², Novo Selo, Subotica - image 6
  • Sale, house, 138m², Novo Selo, Subotica - image 7
165,000 € (1,196 €/m²)
138 m²
4 Room
1 Bathroom

Sale, house, 138m², Novo Selo, Subotica

Novo Selo, Subotica Srbija

Property description

Velika kuća blizu centra grada, sa zajedničkim ulazom, ali na zasebnoj parceli i zasebno ograđenom dvorištu. Kuća je kompletno izolovana, poseduje lepo veliko dvorište, podrum i tavanski prostor iznad cele kuće. Kuća ima 2 kupatila, 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak s trpezarijom i kuhinjom. Na podovima su laminat i keramičke pločice. Sprovedeno je sve za video nadzor sa senzorima. U ulici je gas, može da se uvede. Kuća je legalizovana, može na kredit.

Real estate details

Ad ID
543923
Published
09.04.2026
Updated
09.04.2026
Property Type

House

Area

138m²

Rooms

4

Bathrooms

1

Land Area

1019

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1195.65 €

Down payment 33,000 €

Monthly installment
800 €

240 total installments

Loan amount
132,000 €
Down payment
33,000 €
Total interest
59,975 €
Total payment
191,975 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of four-bedroom houses - Subotica

Novo Selo
Subotica

This property's price is 65.55% higher than the average price of a in Subotica

Average price: 722.22 €/m²

This property is 13.59% smaller then the average size of a in Subotica

Average size: 160 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Su Nekretnine Bonus

Registration number

1411

Location

Subotica

Novo Selo

Area

138m²

Structure

4 Rooms

Property Type

House

SB

Su Nekretnine Bonus

Similiar Properties

Kuća in Novo Selo

Sale, house, 120m², Novo Selo, Subotica

128,000 €

Novo Selo

3 rooms 0 120
Sale, house, 120m², Novo Selo, Subotica
Stan in Novo Selo

Sale, two bedroom apartment, 44m², Novo Selo, Subotica