35,000 €
  • Sale, house, 45m², Požarevac, Srbija - image 1
  • Sale, house, 45m², Požarevac, Srbija - image 2
  • Sale, house, 45m², Požarevac, Srbija - image 3
  • Sale, house, 45m², Požarevac, Srbija - image 4
  • Sale, house, 45m², Požarevac, Srbija - image 5
  • Sale, house, 45m², Požarevac, Srbija - image 6
  • Sale, house, 45m², Požarevac, Srbija - image 7
  • Sale, house, 45m², Požarevac, Srbija - image 8
35,000 € (778 €/m²)
45 m²

Sale, house, 45m², Požarevac, Srbija

Požarevac, Srbija

Property description

U ponudi je kuća površine 45m2 na placu od 16 ari u zoni gradskog građevinskog zemljišta.
U kući uvedena struja tj. ima svoje brojilo,razvučena je vodovodna mreža.
Objekat je predat na legalizaciju.
Odmah do glavnog puta,odlična lokacija.
Hitna prodaja!

Lokacija je informativnog karaktera i ne prikazuje stvarnu poziciju objekta.

Agencijska provizija 2% reg.br. 070 uknjizen ST/0 VRBOVAČKA

Real estate details

Ad ID
550325
Published
28.04.2026
Updated
28.04.2026
Property Type

House

Area

45m²

Rooms

0

Bathrooms

0

Land Area

1600

Agency

Beoagent

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 777.78 €

Down payment 7,000 €

Monthly installment
170 €

240 total installments

Loan amount
28,000 €
Down payment
7,000 €
Total interest
12,722 €
Total payment
40,722 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of houses - Serbia

Požarevac
Serbia

This property's price is 60.05% lower than the average price of a in Serbia

Average price: 1947.05 €/m²

This property is 80.49% smaller then the average size of a in Serbia

Average size: 231 m²

Area

45m²

Verified Kuća in Centar

Sale, house, 90m², Centar, Požarevac

180,000 €

Centar

2 rooms 1 bathroom 90
Sale, house, 90m², Centar, Požarevac
Kuća in Požarevac

Sale, house, 99m², Požarevac, Srbija

60,000 €

Požarevac

4 rooms 0 99
Sale, house, 99m², Požarevac, Srbija
Zemljište in Centar