52,000 €
  • Sale, house, 469m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, house, 469m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, house, 469m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, house, 469m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
52,000 € (111 €/m²)
469 m²

Sale, house, 469m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

Futog, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju kuća sa placem u Futogu, u blizini Novog Sada, idealna kao investicija ili za izgradnju porodične kuće. Nekretnina se nalazi u mirnom i razvijenom delu naselja, sa odličnom povezanošću i kompletnom infrastrukturom u blizini.

Tip nekretnine: dvojna kuća sa placem
Površina kuće: 82m2
Površina placa: 469m2
Stanje: potrebno renoviranje
Godina izgradnje: 1960.
Uknjiženo: da

Na placu se nalazi legalizovana kuća površine 82m2, dok su struja i voda već priključeni. Gas i kanalizacija dostupni su u ulici, što dodatno povećava investicioni potencijal nekretnine.

Plac je pravougaonog oblika i predstavlja odličnu priliku za gradnju nove porodične kuće ili dugoročnu investiciju. Jedina manja specifičnost je širina fronta od 8 metara, što je već uračunato u planiranje gradnje.

Lokacija je veoma pogodna za porodičan život:
oko 5 minuta do Poljoprivredne škole
oko 15 minuta do osnovne škole, doma zdravlja i centra Futoga
oko 5 minuta hoda do autobuske stanice

Futog je sve traženija lokacija kada je u pitanju prodaja kuća Novi Sad i okolina, zbog mirnog okruženja, većih placeva i dobre povezanosti sa gradom.

Ukoliko tražite prodaja kuća Futog Novi Sad ili investicioni plac sa postojećim objektom i infrastrukturom, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku.

Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.