250,000 €
  • Sale, house, 224m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, house, 224m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, house, 224m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, house, 224m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, house, 224m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, house, 224m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, house, 224m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
250,000 € (1,116 €/m²)
224 m²
4 Room
1 Bathroom

Sale, house, 224m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodajemo kuću, ukupne površine 224 m2, na Detelinari, Avijatičarsko naselje.
Na parceli od 421 m2 su četiri stambene jedinice, objekti su građevinski korektni za adaptaciju ili rušenje , dozvoljena gradnja porodične stambene zgrade.
Od objekata na parceli su glavna kuća površine 103m2, stambeni objekat površine 48 m2, stambeni objekat površine 65 m2, pomoćna zgrada površine 12 m2 kao i garaža površine 18 m2.
Kuća je u mirnom kraju, ima veliko dvorište, garažu.

Real estate details

Ad ID
524904
Published
19.02.2026
Property Type

House

Area

224m²

Rooms

4

Bathrooms

1

Land Area

421

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1116.07 €

Down payment 50,000 €

Monthly installment
1,212 €

240 total installments

Loan amount
200,000 €
Down payment
50,000 €
Total interest
90,871 €
Total payment
290,871 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of four-bedroom houses - Novi Sad Sve Podlokacije

Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 16.31% lower than the average price of a in Novi Sad Sve Podlokacije

Average price: 1333.59 €/m²

This property is 49.68% larger then the average size of a in Novi Sad Sve Podlokacije

Average size: 150 m²

MM

Milan Milan

Vlada Ristic

Similiar Properties

Stan in Detelinara

Sale, two bedroom apartment, 46m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

150,000 €

Detelinara

2 rooms 0 46
Stan in Detelinara

Sale, two bedroom apartment, 45m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

115,900 €

Detelinara

2 rooms 0 45
Stan in Detelinara

Sale, two bedroom apartment, 53m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

100,000 €

Detelinara