607,700 €
  • Sale, house, 360m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Sale, house, 360m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
  • Sale, house, 360m², Petrovaradin, Novi Sad - image 3
  • Sale, house, 360m², Petrovaradin, Novi Sad - image 4
  • Sale, house, 360m², Petrovaradin, Novi Sad - image 5
  • Sale, house, 360m², Petrovaradin, Novi Sad - image 6
  • Sale, house, 360m², Petrovaradin, Novi Sad - image 7
  • Sale, house, 360m², Petrovaradin, Novi Sad - image 8
  • Sale, house, 360m², Petrovaradin, Novi Sad - image 9
607,700 € (1,688 €/m²)
360 m²
6 Room
3 Bathroom

Sale, house, 360m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Property description

Petrovaradin, Puckaroš. Odlična, nova, po strukturi šestosobna kuća visokog kvaliteta gradnje. Pozicionirana na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ukupna površina kuće je 360m2, spratnosti suteren plus prizemlje plus sprat, izgrađena na placu veličine 10 ari. Ovaj komforan stambeni prostor u prizemlju čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhijom, tolatet i izlaz na dvorišnu terasu. Na spratu se nalazi spavaća zona od pet soba sa dva kupatila. U suterenu se nalaze tri prostorije i kotlarnica. Smart home sistem. Klimatizovana. Podno grejanje, toplotne pumpe. Veliko dvorište sa kolskim ulazom. Uknjižena. Kuća se prodaje sa svim nameštajem prikazanim na fotografijama. Useljiva po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Real estate details

Ad ID
438375
Published
10.07.2025
Property Type

House

Area

360m²

Rooms

6

Bathrooms

3

Number of Floors

1

Parking

Da

Land Area

1000

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1688.06 €

Down payment 121,540 €

Monthly installment
2,946 €

240 total installments

Loan amount
486,160 €
Down payment
121,540 €
Total interest
220,888 €
Total payment
707,048 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Vinson doo Novi Sad

Registration number

1085

Location

Novi Sad

Petrovaradin

Area

360m²

Structure

6 Room

Property Type

House

Vinson doo Novi Sad

Similiar Properties

Stan in Petrovaradin

Sale, three bedroom apartment, 78m², Petrovaradin, Novi Sad

169,950 €

Petrovaradin

3 rooms 0 78
Sale, three bedroom apartment, 78m², Petrovaradin, Novi Sad
Zemljište in Vezirac

Sale, land lot, 840m², Vezirac, Petrovaradin

82,400 €

Vezirac

840
Sale, land lot, 840m², Vezirac, Petrovaradin
Stan in Mišeluk

Sale, one bedroom apartment, 31m², Mišeluk, Petrovaradin

70,000 €

Mišeluk

1 room 0 31
Sale, one bedroom apartment, 31m², Mišeluk, Petrovaradin