183,000 €
  • Sale, house, 230m², Korićani, Kragujevac - image 1
  • Sale, house, 230m², Korićani, Kragujevac - image 2
  • Sale, house, 230m², Korićani, Kragujevac - image 3
  • Sale, house, 230m², Korićani, Kragujevac - image 4
  • Sale, house, 230m², Korićani, Kragujevac - image 5
  • Sale, house, 230m², Korićani, Kragujevac - image 6
183,000 € (796 €/m²)
230 m²

Sale, house, 230m², Korićani, Kragujevac

Korićani, Kragujevac Srbija

Property description

Na prodaju kuća u Korićanima, Kragujevac, površine 286 m², na placu od 6,7 ari. Cena je 183.000 evra.

Kuća se nalazi u mirnom delu grada, odlično povezanom sa ostatkom Kragujevca, što je čini pogodnom za udoban porodični život. Grejanje je na gas, a u okviru kuće postoje i dva garažna mesta, kao i pomoćne prostorije.

Objekat raspolaže sa 2 kupatila.

Kupac ne plaća agencijsku proviziju.

Kompas nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
560736
Published
23.05.2026
Updated
23.05.2026
Property Type

House

Area

230m²

Rooms

N/A

Bathrooms

0

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 795.65 €

Down payment 36,600 €

Monthly installment
887 €

240 total installments

Loan amount
146,400 €
Down payment
36,600 €
Total interest
66,517 €
Total payment
212,917 €

Location

Map preview

Average prices of houses - Kragujevac

Korićani
Kragujevac

This property's price is 25.02% lower than the average price of a in Kragujevac

Average price: 1061.11 €/m²

This property is 23.82% larger then the average size of a in Kragujevac

Average size: 186 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Kragujevac

Korićani

Area

230m²

Kuća in Korićani

Sale, house, 264m², Korićani, Kragujevac

159,000 €

Korićani

8 rooms 0 264
Sale, house, 264m², Korićani, Kragujevac
Kuća in Kragujevac

Sale, house, 320m², Kragujevac, Srbija

176,000 €

Kragujevac

0 320