80,000 €
  • Sale, house, 174m², Rakitovo, Jagodina - image 1
  • Sale, house, 174m², Rakitovo, Jagodina - image 2
  • Sale, house, 174m², Rakitovo, Jagodina - image 3
  • Sale, house, 174m², Rakitovo, Jagodina - image 4
  • Sale, house, 174m², Rakitovo, Jagodina - image 5
  • Sale, house, 174m², Rakitovo, Jagodina - image 6
  • Sale, house, 174m², Rakitovo, Jagodina - image 7
  • Sale, house, 174m², Rakitovo, Jagodina - image 8
  • Sale, house, 174m², Rakitovo, Jagodina - image 9
80,000 € (460 €/m²)
174 m²
4 Room

Sale, house, 174m², Rakitovo, Jagodina

Rakitovo, Jagodina Srbija

Property description

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu.Prizemlje useljivo,poseduje dn.sobu,kuhinju sa trepezarijom,kupatilo(laminat,parket).Na spratu tri sobe od kojih je samo jedna završena i useljiva i kupatilo kompletno novo.Ima jedan pomoćni objekat.Plac ima lepu širinu i dobar prilaz.Trofazna struja,gradska voda,sengrup.

Real estate details

Ad ID
440873
Published
10.07.2025
Updated
14.04.2026
Property Type

House

Area

174m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Balconies

1

Year Built

0

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 459.77 €

Down payment 16,000 €

Monthly installment
388 €

240 total installments

Loan amount
64,000 €
Down payment
16,000 €
Total interest
29,079 €
Total payment
93,079 €

Area

174m²

Structure

4 Rooms

Property Type

House

HN

Heroldo Nekretnine

Similiar Properties

Kuća in Rakitovo

Sale, house, 280m², Rakitovo, Jagodina

170,000 €

Rakitovo

6 rooms 0 280
Sale, house, 280m², Rakitovo, Jagodina
Kuća in Rakitovo

Sale, house, 116m², Rakitovo, Jagodina

140,000 €

Rakitovo

2 rooms 0 116
Sale, house, 116m², Rakitovo, Jagodina
Kuća in Rakitovo

Sale, house, 200m², Rakitovo, Jagodina

85,000 €

Rakitovo

3 rooms 0 200
Sale, house, 200m², Rakitovo, Jagodina
Kuća in Rakitovo

Sale, house, 62m², Rakitovo, Jagodina