25,000 €
  • Sale, house, 80m², Majur, Jagodina - image 1
  • Sale, house, 80m², Majur, Jagodina - image 2
  • Sale, house, 80m², Majur, Jagodina - image 3
  • Sale, house, 80m², Majur, Jagodina - image 4
  • Sale, house, 80m², Majur, Jagodina - image 5
  • Sale, house, 80m², Majur, Jagodina - image 6
  • Sale, house, 80m², Majur, Jagodina - image 7
  • Sale, house, 80m², Majur, Jagodina - image 8
  • Sale, house, 80m², Majur, Jagodina - image 9
25,000 € (313 €/m²)
80 m²
1 Room

Sale, house, 80m², Majur, Jagodina

Majur, Jagodina Srbija

Property description

Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak u punom rodu koji ima sistem kap po kap, od voćaka ima jabuka, šljiva, kruška, kajsija.

Real estate details

Ad ID
440748
Published
10.07.2025
Updated
15.04.2026
Property Type

House

Area

80m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 312.50 €

Down payment 5,000 €

Monthly installment
121 €

240 total installments

Loan amount
20,000 €
Down payment
5,000 €
Total interest
9,087 €
Total payment
29,087 €

Area

80m²

Structure

1 Rooms

Property Type

House

HN

Heroldo Nekretnine

Similiar Properties

Zemljište in Majur

Sale, land lot, 1258m², Majur, Jagodina

12,580 €

Majur

1258
Sale, land lot, 1258m², Majur, Jagodina
Kuća in Majur

Sale, house, 280m², Majur, Jagodina

50,000 €

Majur

0 280
Sale, house, 280m², Majur, Jagodina
Kuća in Majur

Sale, house, 233m², Majur, Jagodina

98,000 €

Majur

233
Sale, house, 233m², Majur, Jagodina
Kuća in Majur

Sale, house, 80m², Majur, Jagodina

30,000 €

Majur

3 rooms 0 80
Sale, house, 80m², Majur, Jagodina