129,000 €
  • Sale, house, 155m², Centar, Inđija - image 1
  • Sale, house, 155m², Centar, Inđija - image 2
  • Sale, house, 155m², Centar, Inđija - image 3
  • Sale, house, 155m², Centar, Inđija - image 4
  • Sale, house, 155m², Centar, Inđija - image 5
  • Sale, house, 155m², Centar, Inđija - image 6
  • Sale, house, 155m², Centar, Inđija - image 7
  • Sale, house, 155m², Centar, Inđija - image 8
129,000 € (832 €/m²)
155 m²
2 Room

Sale, house, 155m², Centar, Inđija

Centar, Inđija Srbija

Property description

ID 1356

Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 06*/****-***.

Na prodaju plac u Inđiji, površine 8,8 ari, sa postojećim objektima ukupne kvadrature 155 m².

Na parceli se nalaze dve kuće, starija površine 80 m² i novija površine 75 m².

Plac je prostran, funkcionalnog oblika i pruža brojne mogućnosti za gradnju, proširenje ili uređenje prema sopstvenim potrebama.

Postojeći objekti su u izvornom stanju i predviđeni za adaptaciju ili eventualnu zamenu novom gradnjom, što dodatno povećava potencijal ove nekretnine.

Odlična prilika za investiciju ili izgradnju porodičnog doma u mirnom delu Inđije.

Agencijska provizija je 2% od kupoprodajne cene.

Broj u registru posrednika: 1667.

Real estate details

Ad ID
541552
Published
05.04.2026
Updated
05.04.2026
Property Type

House

Area

155m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 832.26 €

Down payment 25,800 €

Monthly installment
625 €

240 total installments

Loan amount
103,200 €
Down payment
25,800 €
Total interest
46,889 €
Total payment
150,089 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of two-bedroom houses - Inđija

Centar
Inđija

This property's price is 3.91% lower than the average price of a in Inđija

Average price: 866.13 €/m²

This property is 73.83% larger then the average size of a in Inđija

Average size: 89 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Ambijent nekretnine

Registration number

1667

Location

Inđija

Centar

Area

155m²

Structure

2 Rooms

Property Type

House

Ambijent nekretnine

Similiar Properties

Zemljište in Centar

Sale, land lot, 9700m², Centar, Inđija

46,000 €

Centar

9700
Sale, land lot, 9700m², Centar, Inđija
Stan in Centar

Sale, studio apartment, 32m², Centar, Inđija

52,000 €

Centar

0 rooms 0 32