27,500 €
  • Sale, apartment, 23m², Zrenjanin, Srbija - image 1
  • Sale, apartment, 23m², Zrenjanin, Srbija - image 2
  • Sale, apartment, 23m², Zrenjanin, Srbija - image 3
  • Sale, apartment, 23m², Zrenjanin, Srbija - image 4
  • Sale, apartment, 23m², Zrenjanin, Srbija - image 5
  • Sale, apartment, 23m², Zrenjanin, Srbija - image 6
  • Sale, apartment, 23m², Zrenjanin, Srbija - image 7
  • Sale, apartment, 23m², Zrenjanin, Srbija - image 8
  • Sale, apartment, 23m², Zrenjanin, Srbija - image 9
27,500 € (1,196 €/m²)
23 m²
1 Bathroom

Sale, apartment, 23m², Zrenjanin, Srbija

Zrenjanin, Srbija

Property description

Renovirana garsonjera u suterenu novije zgrade, na odličnoj lokaciji.
PVC stolarija, sigurnosna vrata, trofazna struja,ventilacija, gipsani radovi, nov laminat, okrečeno i odmah useljivo.
U sobi i kupatilu postoji po jedan mali prozor.
Grejanje na struju.
Stanu pripada manji skladišni prostor u hodniku.
Nalazi se u neposrednoj blizini škole, vrtića, ambulante, marketa, pijace, autobuskog stajališta.
Agencijska provizija za kupca: 2 %
Broj upisa u reg.posrednika:1378

Real estate details

Ad ID
467493
Published
10.09.2025
Updated
30.01.2026
Property Type

Apartment

Area

23m²

Rooms

N/A

Bathrooms

1

Floor

Suteren

Agency

Merkato

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1195.65 €

Down payment 5,500 €

Monthly installment
133 €

240 total installments

Loan amount
22,000 €
Down payment
5,500 €
Total interest
9,996 €
Total payment
31,996 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Zrenjanin

Zrenjanin
Serbia

This property's price is 5.75% lower than the average price of a studio apartment in Zrenjanin

Average price: 1268.66 €/m²

This property is 65.26% smaller then the average size of a studio apartment in Zrenjanin

Average size: 66 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Merkato

Registration number

1378

Location

Srbija

Zrenjanin

Area

23m²

Poslovni prostor in Lesnina

Sale, office space, 70m², Lesnina, Zrenjanin

92,000 €

Lesnina

1 bathroom 70
Sale, office space, 70m², Lesnina, Zrenjanin
Kuća in Elemir

Sale, house, 49m², Elemir, Zrenjanin

35,000 €

Elemir

2 rooms 1 bathroom 49