69,160 €
69,160 € (1,820 €/m²)
38 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 38m², Palisad, Zlatibor

Palisad, Zlatibor Srbija

Property description

Prodaja apartmana u stambenoj zgradi u izgradnji u novom naselju Potoci preko puta kompleksa Zlatne Vile. Atraktirvna lokacija, blizina prodavnica i lokala, na idealnoj udaljenosti od centra, ski staze i ostalih sadrzaja.
Vrhunski materijali izgradnje i opreme stanova. Objekat ima sertifikat energetske efikasnosti. Fasada ce biti kombinacija kamena, drveta, bavalita, a izolacija kamena vuna. Senzorska rasveta u hodniku, spoljasnja rasveta senzor dan-noc. Video nadzor 24h.
Oprema stana: Bosal sigurnosna vrata, sobna medijapan, prozori sa troslojnim vakum staklom cetiri godisnja doba, PVC u boji drveta+komarnici+roletne (elektonsko spustanje), italijanska keramika i prvoklasna sanitarija, ugradni vodokotlic Geberit, bojler Velis 80, wf-fi, usteda energije. Hrastov parket prve klase.
Greranje: u predsoblju i kupatilu podno grejanje sa timer-om. U ostalim delovima stana mermerni radijatori i inverter klima.
Objekat je sa malim brojem stanova. U ponudi imamo i stanove drugih kvadratura i struktura: 32m2, 33m2, 38m2, 39m2, 47m2, 58m2, svi stanovi imaju odvojenu jednu ili dve spavace sobe i terasu.
Za svaki stan je obezbedjeno obelezeno parking mesto.
Cena stana je iskazana bez PDV-a, a na ovu cenu se obracunava pdv u iznosu od 10% ( za kupce pvog stana mogucnost povracaja pdv-a).
Postoji mogucnost kupovine potpuno ili delimicno opremljenog stana uz dodatni dogovor o ceni sa prodavcem.