77,500 €
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Centar, Vrnjačka Banja - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Centar, Vrnjačka Banja - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Centar, Vrnjačka Banja - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Centar, Vrnjačka Banja - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Centar, Vrnjačka Banja - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Centar, Vrnjačka Banja - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Centar, Vrnjačka Banja - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Centar, Vrnjačka Banja - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Centar, Vrnjačka Banja - image 9
77,500 € (1,890 €/m²)
41 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 41m², Centar, Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja Srbija

Property description

U ponudi je namešten stan u Vrnjačkoj Banji, u blizini centra i šetališta, na jednoj od najtraženijih lokacija za miran i udoban boravak. Ova nekretnina se nalazi u hotelu sa 4 zvezdice, što dodatno doprinosi osećaju komfora, urednosti i ekskluzivnosti.

Stan je svetao i prijatan, sa pažljivo uređenim enterijerom koji pruža osećaj topline i funkcionalnosti. Zahvaljujući dobro osmišljenom prostoru, stan nudi udoban ambijent za boravak i svakodnevno uživanje.

Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje terasa sa lepim pogledom na planine, koja prostoru pruža dodatni ugođaj i čini boravak još prijatnijim. Uz stan dolazi i parking mesto, što predstavlja značajnu pogodnost i dodatnu praktičnost.

Budućim vlasnicima na raspolaganju su i sadržaji hotela, među kojima se izdvajaju spa i wellness centar, što ovu ponudu čini posebno atraktivnom za one koji žele kvalitetan životni stil i potpuni komfor.

Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže namešten stan u mirnom okruženju, a istovremeno žele blizinu centra, šetališta i svih pogodnosti koje ovakva lokacija pruža.

Real estate details

Ad ID
558852
Published
19.05.2026
Updated
19.05.2026
Property Type

Apartment

Area

41m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1890.24 €

Down payment 15,500 €

Monthly installment
376 €

240 total installments

Loan amount
62,000 €
Down payment
15,500 €
Total interest
28,170 €
Total payment
90,170 €

Location

Map preview

Average prices of one-bedroom apartments - Centar

Centar
Vrnjačka Banja

This property's price is 0.4% lower than the average price of a single bedroom apartment in Centar

Average price: 1897.76 €/m²

This property is 8.79% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Centar

Average size: 45 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Vrnjačka Banja

Centar

Area

41m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Kompas Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja

74,228 €

Centar

2 rooms 0 33
Sale, two bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja