98,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Vrnjačka Banja - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Vrnjačka Banja - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Vrnjačka Banja - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Vrnjačka Banja - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Vrnjačka Banja - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Vrnjačka Banja - image 6
98,000 € (2,130 €/m²)
46 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja Srbija

Property description

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje iz 2020. godine sa podrumom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu.

Stan je svetao, funkcionalan i luksuzno opremljen, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. U cenu je uključen naemeštiaj. Grejanje je na norveške radijatore. Orijentisan je ka zapadu, sa pogledom na dvorište i poseduje terasu.

Odlična lokacija u mirnom delu banje pruža prijatan ambijent za život ili investiciju. U neposrednoj blizini nalaze se škole, fakultet, bolnica, prodavnice, restorani, banka i pošta. Na svega nekoliko minuta su Japanski vrt i poznati izvori lekovite vode, što ovu nekretninu čini idealnom kako za život, tako i za izdavanje stanova turistima tokom cele godine.

Vrnjačka Banja je jedno od najtraženijih mesta u Srbiji za kupovinu nekretnina, kako za stanovanje tako i kao investicija za rentiranje. Ovakva ponuda predstavlja sigurnu investiciju u rastućem tržištu nekretnina.

Stan je uknjižen.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
550816
Published
29.04.2026
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

46m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2130.43 €