62,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja - image 14
62,000 € (1,879 €/m²)
33 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 33m², Centar, Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja Srbija

Property description

Vrnjačka banja, mesto kulture, lepote prirode, lekovitih izvora i povratka sebi.

Ukoliko želite sve to za sebe i više od toga, potražite tamo svoje mesto.

Ovaj stan je možda baš za vas.

Odlično organizovan ,u novijoj maloj zgradi sa liftom, udaljen samo nekoliko zdravih minuta hoda od centra.

Od prostorija ima :

dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo kao jedna celina, spavaća soba široka i komforna, kupatilo, terasa sa pogledom ka brdima i unutrašnjoj strani dvorišta.

Veoma svetao stan u kom se "osećaju" samo lepe i pozitivne misli.

Postoji parking mesto koje je obeleženo malom rampom koja se otvara pomoću daljinskog upravljača koje se prodaje uz stan po ceni od 5000e.

Uknjižen stan na vlsnika. Moguće ga je kupiti sredstvima iz stambenog kredita. Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
458431
Published
16.08.2025
Updated
28.04.2026
Property Type

Apartment

Area

33m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

2. fl.

Parking

Da

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1878.79 €

Down payment 12,400 €

Monthly installment
301 €

240 total installments

Loan amount
49,600 €
Down payment
12,400 €
Total interest
22,536 €
Total payment
72,136 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of one-bedroom apartments - Vrnjačka Banja

Centar
Vrnjačka Banja

This property's price is 8.61% higher than the average price of a single bedroom apartment in Centar

Average price: 1729.82 €/m²

This property is 27.2% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Centar

Average size: 45 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Simonović Nekretnine

Registration number

920

Location

Vrnjačka Banja

Centar

Area

33m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

SN

Simonović Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Centar

Sale, studio apartment, 26m², Centar, Vrnjačka Banja

60,000 €

Centar

0 rooms 0 26
Sale, studio apartment, 26m², Centar, Vrnjačka Banja