129,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Smederevo - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Smederevo - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Smederevo - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Smederevo - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Smederevo - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Smederevo - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Smederevo - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Smederevo - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Smederevo - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Smederevo - image 10
129,000 € (1,955 €/m²)
66 m²
3 Room
2 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Smederevo

Centar, Smederevo Srbija

Property description

Centar, zgrada iznad Sportskog centra, završena 2018. godine.
Trosoban, kao nov, na četvrtom, poslednjem spratu. Zgrada ima lift.
Bez ulaganja, CG na gas. Zajednička ostava u hodniku.
Može na kredit.

Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Real estate details

Ad ID
553124
Published
01.05.2026
Updated
08.05.2026
Property Type

Apartment

Area

66m²

Rooms

3

Bathrooms

2

Floor

4. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1954.55 €

Down payment 25,800 €

Monthly installment
625 €

240 total installments

Loan amount
103,200 €
Down payment
25,800 €
Total interest
46,889 €
Total payment
150,089 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Beostil nekretnine

Registration number

497

Location

Smederevo

Centar

Area

66m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Beostil nekretnine

Similiar Properties

Stan in Veliko Gradište

Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Smederevo

65,000 €

Veliko Gradište

2 rooms 1 bathroom 51
Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 50m², Centar, Smederevo

109,000 €

Centar

2 rooms 1 bathroom 50
Sale, two bedroom apartment, 50m², Centar, Smederevo
Kuća in Centar

Sale, house, 126m², Centar, Smederevo

330,000 €

Centar

5 rooms 3 bathrooms 126
Sale, house, 126m², Centar, Smederevo