129,514 €
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Pančevo, Srbija - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Pančevo, Srbija - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Pančevo, Srbija - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Pančevo, Srbija - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Pančevo, Srbija - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Pančevo, Srbija - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Pančevo, Srbija - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Pančevo, Srbija - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Pančevo, Srbija - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Pančevo, Srbija - image 10
129,514 € (2,195 €/m²)
59 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 59m², Pančevo, Srbija

Pančevo, Srbija

Property description

2.5, 58,87m2 (terasa), 2/5, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, internet, telefon, parking, garaža

Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata...

Izuzetno visok nivo gradnje, energetski efikasna zgrada, aluminijumska stolarija sa roletnama na elektro-podešavanje, troslojno niskoemisiono izopan staklo, italijanska granitna keramika i sanitarije, hrastov tarket parket, Bosalova ulazna vrata, cenralno podno grejanje sa kalorimetrima, bešumni lift, dva nivoa garaža sa rampom.

Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od dečije sobe, spavaće sobe, povezane kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, kupatila i terase od 7m2.

Zgrada je završena i stan odmah useljiv.

Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni 12.500 evra+PDV i kupovine na kredit.

Agencijska provizija 3%

Za više informacija agent: Nikola 06*/****-***

Real estate details

Ad ID
506638
Published
25.12.2025
Updated
01.05.2026
Property Type

Apartment

Area

59m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

2. fl.

Balconies

1

Year Built

2025

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2195.15 €

Down payment 25,903 €

Monthly installment
628 €

240 total installments

Loan amount
103,611 €
Down payment
25,903 €
Total interest
47,076 €
Total payment
150,687 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Pančevo

Pančevo
Serbia

This property's price is 8.37% higher than the average price of a two bedroom apartment in Pančevo

Average price: 2025.68 €/m²

This property is 0.66% larger then the average size of a two bedroom apartment in Pančevo

Average size: 59 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Gligoric Nekretnine

Registration number

1525

Location

Srbija

Pančevo

Area

59m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Gligoric Nekretnine

Similiar Properties

Kuća in Pančevo

Sale, house, 94m², Pančevo, Srbija

170,000 €

Pančevo

8 rooms 2 bathrooms 94
Sale, house, 94m², Pančevo, Srbija
Stan in Pančevo