360,500 €
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 13
360,500 € (3,679 €/m²)
98 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 98m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad Srbija

Property description

PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, CENTAR...
EXTRA PONUDA!!!
Centar grada, blizu Keja, gradnja novijeg tipa. Izuzetno svetao sa fantastičnim rasporedom. Dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu na kojoj biste provodili najviše vremena. Spavaća soba sa đakuzijem,u kupatilu je tus kabina i odvojena soba sa svojom terasom i garderoberom. Keramika kvalitetna, plafoni viši od standardnih. Osećaj kao da živite u kući.
Kuhinjski nameštaj i plakari su u okviru cene. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170

Real estate details

Ad ID
77492
Published
22.09.2022
Updated
04.03.2026
Property Type

Apartment

Area

98m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3678.57 €

Down payment 72,100 €

Monthly installment
1,748 €

240 total installments

Loan amount
288,400 €
Down payment
72,100 €
Total interest
131,035 €
Total payment
419,435 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of three-bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Novi Sad Sve Podlokacije
Novi Sad

This property's price is 36.87% higher than the average price of a three bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average price: 2687.57 €/m²

This property is 40.28% larger then the average size of a three bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average size: 70 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Stamenković Nekretnine

Registration number

1170

Location

Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije

Area

98m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Stamenković Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Telep

Sale, one bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije