147,300 €
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
147,300 € (2,678 €/m²)
55 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 55m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju je renoviran stan u Novom Sadu, u delu grada Bulevar Oslobođenja, na desetom spratu zgrade od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 2.0, površine 55 m², i predstavlja odličnu priliku za kupovinu nekretnine u traženoj gradskoj lokaciji.

Raspored je veoma dobar i funkcionalan, što dodatno doprinosi utisku komfora i praktičnosti u svakodnevnom korišćenju prostora. Stan je renoviran, pa budućem vlasniku pruža uredan i spreman ambijent za useljenje.

Lokacija je izuzetno pogodna za život, sa dobrom povezanošću i dostupnošću svih važnih sadržaja. U blizini se nalaze škole i vrtići, što ovu nekretninu čini posebno zanimljivom za porodično stanovanje. Stan je sklonjen od saobraćaja, pa pruža mirniji ambijent u okviru jedne od najtraženijih gradskih zona.

Sa višeg sprata se pruža lep pogled iz stana, što dodatno povećava kvalitet boravka. Stan poseduje jedno kupatilo i predstavlja dobar izbor za one koji traže renoviran stan sa odličnim rasporedom, dobrom povezanošću i praktičnom lokacijom u Novom Sadu.

Cena je sa agencijskom provizijom.
Pozovite da pogledate.

Real estate details

Ad ID
558356
Published
17.05.2026
Updated
17.05.2026
Property Type

Apartment

Area

55m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

10. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2678.18 €

Down payment 29,460 €

Monthly installment
714 €

240 total installments

Loan amount
117,840 €
Down payment
29,460 €
Total interest
53,541 €
Total payment
171,381 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Bulevar Oslobodjenja

Bulevar Oslobodjenja
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 7.38% lower than the average price of a two bedroom apartment in Bulevar Oslobodjenja

Average price: 2891.70 €/m²

This property is 6.46% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Bulevar Oslobodjenja

Average size: 59 m²

2,892 €
Average annual price
+10%
Price trend (annually)
16
Sati na trižištu

Regulatory information

Agency (intermediary)

KLJUČ NEKRETNINE

Registration number

360

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja

Area

55m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

KLJUČ NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Bulevar Oslobodjenja

Sale, two bedroom apartment, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

123,600 €

Bulevar Oslobodjenja

2 rooms 0 52
Stan in Bulevar Oslobodjenja

Sale, three bedroom apartment, 86m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

257,500 €

Bulevar Oslobodjenja

3 rooms 0 86
Stan in Bulevar Oslobodjenja

Sale, one bedroom apartment, 38m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

133,900 €

Bulevar Oslobodjenja

1 room 0 38
Stan in Bulevar Oslobodjenja

Sale, four bedroom apartment, 110m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

418,000 €

Bulevar Oslobodjenja

4 rooms 0 110