320,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
320,000 € (3,107 €/m²)
103 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 103m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju četvorosoban stan 103m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom na Trgu Komenskog, Grbavica.
Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom i ostavom, master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, degažmanom odvojene dve spavaće sobe sa drugim kupatilom i dve terase. Dnevna soba i master spavaća soba imaju izlaz na jednu terasu, a iz druge dve spavaće sobe se izlazi na drugu terasu.
Stan je jednostano orijentisan, sa pogledom na park Trga Komenskog.
Prodaje se namešten.
Zgrada je novije gradnje smeštena na Trgu Komenskog koji je uređen kao park sa dečijim igralištem i drvećem. U neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, centar grada, Spens i Kej su na 15 minuta hoda, više osnovnih škola i vrtića se nalaze u neposrednoj blizini.
Na cenu senu dodaje posrednička naknada 2,5%.

Real estate details

Ad ID
557353
Published
14.05.2026
Updated
14.05.2026
Property Type

Apartment

Area

103m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Balconies

1

Year Built

2011

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3106.80 €

Down payment 64,000 €

Monthly installment
1,551 €

240 total installments

Loan amount
256,000 €
Down payment
64,000 €
Total interest
116,314 €
Total payment
372,314 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of four-bedroom apartments - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 5.52% higher than the average price of a four bedroom apartment in Grbavica

Average price: 2944.25 €/m²

This property is 0.98% larger then the average size of a four bedroom apartment in Grbavica

Average size: 102 m²

2,944 €
Average annual price
+6%
Price trend (annually)
7
Sati na trižištu

Regulatory information

Agency (intermediary)

SALGOR NEKRETNINE

Registration number

1639

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Area

103m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

SALGOR NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Grbavica

Sale, two bedroom apartment, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije