169,950 €
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
169,950 € (2,394 €/m²)
71 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 71m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju komforan trosoban stan površine 71m² (+ dve terase koje nisu ušle u kvadraturu), smešten na odličnoj lokaciji – Detelinara, Novi Sad.

Stan je potpuno renoviran, sa odličnim rasporedom – iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sve sobe su komforne i pravilnog oblika, što pruža visok nivo funkcionalnosti i udobnosti. Nekretnina se prodaje kompletno nameštena, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja.

Uz stan dolazi i pripadajući podrum. U okolini zgrade ima dosta parking prostora, kao i dečije igralište.

U krugu od 100 metara nalaze se škola, pošta, vrtići, kao i autobuske linije 3, 5 i 7, što ovu lokaciju čini izuzetno pogodnom za porodičan život.

Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi, mogućnost kupovine putem stambenog kredita.

Cena: 169.950 € (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%)

Za više informacija pozovite 06*/****-*** ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine - Novi Sad, Alekse Šantića 64 - registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
552665
Published
30.04.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

71m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

Vp

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2393.66 €

Down payment 33,990 €

Monthly installment
824 €

240 total installments

Loan amount
135,960 €
Down payment
33,990 €
Total interest
61,774 €
Total payment
197,734 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of three-bedroom apartments - Detelinara

Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 10.86% lower than the average price of a three bedroom apartment in Detelinara

Average price: 2685.21 €/m²

This property is 6.93% larger then the average size of a three bedroom apartment in Detelinara

Average size: 66 m²

2,685 €
Average annual price
+3%
Price trend (annually)
11
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Detelinara

Area

71m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Detelinara

Sale, two bedroom apartment, 46m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije