172,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 58m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
172,000 € (2,966 €/m²)
58 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 58m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju kompletno namešten dvoiposoban stan na Limanu 2, sa pogledom na Limanski park. Stan se nalazi na 8. spratu i veoma je svetao.

Dnevna soba sa trpazarijom i šankom odvojenom kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, zatvorena terasa.

Uknjižena kvadratura stana je 56m2.

Idealno za porodice sa decom, blizina parka, Promenade, škole, igrališta, autobuske stanice.

Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje, bez dodatnih ulaganja.

Izražena cena je sa uračunatom agencijskom provizijom.

Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 06*/****-***, 06*/****-***, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405..

Real estate details

Ad ID
552642
Published
30.04.2026
Updated
08.05.2026
Property Type

Apartment

Area

58m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

8. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2965.52 €

Down payment 34,400 €

Monthly installment
834 €

240 total installments

Loan amount
137,600 €
Down payment
34,400 €
Total interest
62,519 €
Total payment
200,119 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 2
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 8.36% higher than the average price of a two bedroom apartment in Liman 2

Average price: 2736.64 €/m²

This property is 0.29% larger then the average size of a two bedroom apartment in Liman 2

Average size: 58 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 2

Area

58m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Liman 2

Sale, apartment, 64m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije

240,000 €

Liman 2

5 rooms 1 bathroom 64
Sale, apartment, 64m², Liman 2, Novi Sad Sve Podlokacije