370,800 €
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 21
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 22
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 23
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 24
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 25
  • Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 26
370,800 € (2,557 €/m²)
145 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 145m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Objekat u svom sastavu ima 6 prostranih stanova, raspoređenih u 2 odvojena ulaza. U dvorištu se nalazi 8 parking mesta namenjenih isključivo stanarima. Građena od kvalitetnih materijala, sa modernim dizajnom i pažnjom na detalje, nudi spoj komfora, estetike i praktičnosti u mirnom okruženju.
Uz stan se dobija 2 parking mesta i krovna terasa, koja nije ušla u kvadraturu stana.
Lokacija idealna za porodično stanovanje, ako tražite stambeni prostor 2min hoda do škole, vrtića, fitnes centra uz istovremeno tišinu i komfor koji pruža kuća, onda je ovo pravi izbor za vas.
-spoljna stolarija PVC sa trostrukim staklom, ALU termoizolovana roletna, sa komarnicima.
-unutrašnja stolarija-vrata visine 220cm, magnetna brava. Sigurnosna ulazna vrata, keramičke pločice I klase, višeslojni parket-tarket velikih dimenzija.
-sanitarije: "LAUFEN", "VILLEROY BOCH", konzole wc šolje, ugradni wc kotlići "GEBERIT", "GROHE", konzolni umivaonici.
-2 klima uređaja u svakom stanu.
-podno grejanje, gasni priključak za svaki stan posebno, gasni kondenzacioni kombinovani kotao.
-elektro-galanterija: "ALING CONEL EXPERIENCE"
-fasadni zid-termo(klima) blok i demit fasada ukupne debljine 32cm.
Izražena cena je sa uračunatim PDV-om. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a.
Rok završetka oktobar 2026. godina.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Katarina Birinji, broj licence 4091, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.