286,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
286,000 € (3,575 €/m²)
80 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

06*/****-*** Prodajemo nov, luksuzno opremljen Četvorosoban stan na odličnoj lokaciji,ugao Hadži Ruvimove i Veselina Masleše. Stan ima Kuhinju,trpezariju sa dnevnim boravkom,tri spavaće sobe,kupatilo,WC . . . u stanu je rađeno po meri i tako se i prodaje, uz kompletnu ugradnu tehniku i dve klime. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i ima prelep pogled na Bulevar evrope i Frušku goru. Stan je uknjižen, bez ikakvih ulaganja i odmah useljiv. Postoji mogućnost kupovine i garažnog mesta u suterenu zgrade.Dogovor!

Real estate details

Ad ID
552305
Published
30.04.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

80m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

5. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3575.00 €

Down payment 57,200 €

Monthly installment
1,386 €

240 total installments

Loan amount
228,800 €
Down payment
57,200 €
Total interest
103,956 €
Total payment
332,756 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of four-bedroom apartments - Nova Detelinara

Nova Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 82.68% higher than the average price of a four bedroom apartment in Nova Detelinara

Average price: 1957.01 €/m²

This property is 9.5% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Nova Detelinara

Average size: 88 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Bombyx Nekretnine

Registration number

217

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara

Area

80m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

Bombyx Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Nova Detelinara

Sale, three bedroom apartment, 73m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije