220,830 €
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad - image 12
220,830 € (3,296 €/m²)
67 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 67m², Sajmište, Novi Sad

Sajmište, Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad - Futoška
Retko u ponudi!
▪️ 4-soban stan | 67m² na odlicnoj lokaciji.
▪️ Luksuzno opremljen – samo uđeš i živiš
▪️ Mirna lokacija
▪️ Pogled na dvorište
▪️ Centralno grejanje
▪️ Kompletno namešten
▪️ Nalazi se na četvrtom spratu od šest u zgradi sa liftom useljenoj 2024.godine.
▪️ 2 toaleta + terasa + ostava.
Dnevni boravak i tri spavaće sobe.
▪️ Idealno za porodicu ili investiciju
▪️ Cena 220.830 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana, i useljiv po isplati.
Za više informacija pozovite.

Real estate details

Ad ID
552280
Published
30.04.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

67m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

4. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3295.97 €

Down payment 44,166 €

Monthly installment
1,071 €

240 total installments

Loan amount
176,664 €
Down payment
44,166 €
Total interest
80,268 €
Total payment
256,932 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of three-bedroom apartments - Sajmište

Sajmište
Novi Sad

This property's price is 17.84% higher than the average price of a three bedroom apartment in Sajmište

Average price: 2797.04 €/m²

This property is 12.93% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Sajmište

Average size: 77 m²

Area

67m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Be Safe Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Sajmište

Sale, three bedroom apartment, 83m², Sajmište, Novi Sad

185,400 €

Sajmište

3 rooms 0 83
Sale, three bedroom apartment, 83m², Sajmište, Novi Sad