185,400 €
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 10
185,400 € (3,863 €/m²)
48 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad

Stari grad, Novi Sad Srbija

Property description

ID417 Agencija AURORA 369 daje u prodaju fenomenalnu nekretninu u samom centru grada, na odličnoj lokaciji naselja Stari grad, Novi Sad.

Stan je površine 48m2, na poslednjem 5-tom spratu zgrade sa liftom. Benefit stana je terasa od 170m2 koja ga okružuje sa 360'' pogledom na sam centar Novog Sada.

Raspored stana je maksimalno iskoristio svih 48m2, sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i ostavom.

Grejanje je centralno, a računi i režije su minimalni.
Iskoristite ovu sjajnu ponudu, da uz prostran i potpuno namešten stan, dobijete terasu koja odiše mirnom svojinom iako ste u centru grada.

Cena stana iznosi 185.400e!!

Za više informacija i zakazivanje razgledanja pozovite nas na: 06*/****-***
Agencija Aurora 369 nekretnine
Registarski broj posrednika 1971

Poštovani klijenti u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nekretnina i sa opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Real estate details

Ad ID
552268
Published
30.04.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

48m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

5. fl.

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3862.50 €

Down payment 37,080 €

Monthly installment
899 €

240 total installments

Loan amount
148,320 €
Down payment
37,080 €
Total interest
67,390 €
Total payment
215,710 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Stari grad

Stari grad
Novi Sad

This property's price is 14.63% higher than the average price of a two bedroom apartment in Stari grad

Average price: 3369.64 €/m²

This property is 11.34% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Stari grad

Average size: 54 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Aurora 369 nekretnine

Registration number

-

Location

Novi Sad

Stari grad

Area

48m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

AH

Aurora 369 nekretnine

Similiar Properties

Stan in Stari grad

Sale, studio apartment, 24m², Stari grad, Novi Sad

84,000 €

Stari grad

0 rooms 0 24
Sale, studio apartment, 24m², Stari grad, Novi Sad
Stan in Stari grad