448,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
448,000 € (4,267 €/m²)
105 m²
2 Room
2 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 105m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Predstavljamo odličan, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraženijih i najlepših lokacija za stanovanje u kompleksu Park city, u neposrednoj blizini NIS-a, Limanskog parka, TC Promenada... Ovaj lep stambeni prostor čini komforan dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, walk-in garderober, kupatilo sa ležećom kadom i tuš kabinom, odvojen toalet, terasa. Dvostrano orijanetisan. Pozicioniran na II spratu stambene zgrade sa liftom. Pripadajuća dva garažna parking mesta koja su uračunata u cenu stana. Stan se prodaje namešten i u cenu stana je uračunat i nameštaj koji je prikazanim na fotografijama. Useljiv po dogovoru. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Real estate details

Ad ID
552187
Published
30.04.2026
Updated
01.05.2026
Property Type

Apartment

Area

105m²

Rooms

2

Bathrooms

2

Floor

2. fl.

Parking

Da

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4266.67 €

Down payment 89,600 €

Monthly installment
2,172 €

240 total installments

Loan amount
358,400 €
Down payment
89,600 €
Total interest
162,840 €
Total payment
521,240 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 3
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 70.72% higher than the average price of a two bedroom apartment in Liman 3

Average price: 2499.26 €/m²

This property is 72.13% larger then the average size of a two bedroom apartment in Liman 3

Average size: 61 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Vinson doo Novi Sad

Registration number

1085

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 3

Area

105m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Vinson doo Novi Sad

Similiar Properties

Stan in Liman 3

Sale, two bedroom apartment, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije