190,500 €
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 21
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 22
  • Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije - image 23
190,500 € (2,411 €/m²)
79 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 79m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se lep trosoban stan u Novom Sadu, u naselju Veternik, Lipov gaj, u kvalitetnoj urbanoj vili. Stan je nov i useljiv, a nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno dva sprata.

Površina stana iznosi 79 m², a prodaje se namešten, što je uračunato u cenu. Posebnu vrednost ovom stanu daje prelepa terasa od 80 m², koja dolazi gratis.

Uz stan pripada i parking mesto ispred zgrade. Lokacija pruža dobru komunikaciju sa gradom, a postoji i mogućnost kupovine putem kredita.

U cenu je uračunata i agencijska provizija. Vredi pozvati i pogledati stan.

Real estate details

Ad ID
551917
Published
29.04.2026
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

79m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

2. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2411.39 €

Down payment 38,100 €

Monthly installment
924 €

240 total installments

Loan amount
152,400 €
Down payment
38,100 €
Total interest
69,243 €
Total payment
221,643 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Veternik

Veternik
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 46.14% higher than the average price of a three bedroom apartment in Veternik

Average price: 1650.00 €/m²

This property is 9.61% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Veternik

Average size: 87 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

KLJUČ NEKRETNINE

Registration number

360

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Veternik

Area

79m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

KLJUČ NEKRETNINE

Similiar Properties

Kuća in Veternik

Sale, house, 250m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

262,650 €

Veternik

7 rooms 0 250
Sale, house, 250m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije