207,861 €
  • Sale, three bedroom apartment, 62m², Centar, Novi Sad - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 62m², Centar, Novi Sad - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 62m², Centar, Novi Sad - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 62m², Centar, Novi Sad - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 62m², Centar, Novi Sad - image 5
207,861 € (3,353 €/m²)
62 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 62m², Centar, Novi Sad

Centar, Novi Sad Srbija

Property description

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone i Dunavskog parka. Ovaj savremeni kompleks predstavlja spoj luksuza, vrhunskog kvaliteta gradnje i pametnih tehnologija, namenjen svima koji žele prestižan način života u srcu Novog Sada.
Rok zavrsetka kompleksa je kraj sledece godine za prve tri lamele

U ponudi su različite strukture stanova u okviru projekta prodaja stanova Novi Sad, od:

garsonjera (0.5)

jednosobnih stanova

dvosobnih stanova

trosobnih stanova

četvorosobnih stanova (4.0)

Pored stanova, u ponudi su i poslovni prostori, kao i parking i garažna mesta u okviru kompleksa, što ovaj projekat čini idealnim za stanovanje, poslovanje ili investiciju za izdavanje stanova Novi Sad.

Luksuzan kompleks sa brojnim sadržajima

U okviru kompleksa planirani su brojni sadržaji koji dodatno podižu kvalitet života:

mesta za odmor i opuštanje

Ovaj kompleks je projektovan kao moderan gradski centar koji objedinjuje stanovanje, rekreaciju i svakodnevne sadržaje na jednoj lokaciji.

Smart stanovi – tehnologija budućnosti

Stanovi su projektovani kao smart stanovi, sa naprednim sistemima upravljanja: