204,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
204,000 € (3,238 €/m²)
63 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 63m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se dvorišno orijentisan stan površine 62 m² na 4. spratu u zgradi od ukupno 5 spratova.

Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, terase sa ostavom, hodnika i kupatila. Raspored je veoma funkcionalan sa maksimalno iskorišćenim prostorom, a deo nameštaja je rađen po meri. Nameštaj je po dogovoru.

Stan je pogodan za četvoročlanu porodicu i nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini škole, vrtića, autobuskih linija i prodavnica, što omogućava jednostavan i praktičan svakodnevni život.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas nekretnine

Real estate details

Ad ID
551821
Published
29.04.2026
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

63m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

4. fl.

Year Built

2013

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3238.10 €

Down payment 40,800 €

Monthly installment
989 €

240 total installments

Loan amount
163,200 €
Down payment
40,800 €
Total interest
74,150 €
Total payment
237,350 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Nova Detelinara

Nova Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 11.09% higher than the average price of a two bedroom apartment in Nova Detelinara

Average price: 2914.94 €/m²

This property is 20.97% larger then the average size of a two bedroom apartment in Nova Detelinara

Average size: 52 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara

Area

63m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Kompas Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Nova Detelinara

Sale, three bedroom apartment, 73m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije