142,800 €
  • Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
142,800 € (3,321 €/m²)
43 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderno opremljen dvosoban stan površine 43 m², koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu kako za stanovanje, tako i kao investicija u okviru ponude prodaja stanova u Novom Sadu.

Stan je savršeno raspoređen i pruža maksimalan komfor i udobnost. Svaki deo prostora je pažljivo organizovan kako bi se dobila optimalna funkcionalnost.

Struktura stana:
• prostrana spavaća soba koja pruža mir i privatnost
• dnevni boravak otvorenog tipa povezan sa kuhinjom i trpezarijom
• kupatilo
• ostava / špajz (odvojena prostorija)
• terasa

Iz dnevne sobe i iz spavaće sobe postoji izlaz na terasu, koja je dvorišno orijentisana, što obezbeđuje dodatni mir i tišinu.

Stan je kompletno moderno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, što ga čini idealnim izborom u kategoriji prodaja stanova u Novom Sadu.

Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, dvorišnoj orijentaciji i kvalitetnoj opremljenosti, ova nekretnina pruža savršen balans između komfora i praktičnosti.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.

Kompas Nekretnine, vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
551808
Published
29.04.2026
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

43m²

Rooms

2

Bathrooms

0