336,600 €
  • Sale, four bedroom apartment, 144m², Liman 4, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 144m², Liman 4, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 144m², Liman 4, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 144m², Liman 4, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 144m², Liman 4, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 144m², Liman 4, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 144m², Liman 4, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 144m², Liman 4, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
336,600 € (2,338 €/m²)
144 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 144m², Liman 4, Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 4, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaja penthouse stana u Novom Sadu, smeštenog na prestižnoj lokaciji Liman 4, u ulici Narodnog Fronta. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran, sa svim zamenjenim instalacijama, najkvalitetnijom stolarijom, parketom i pločicama.

Nekretnina obuhvata prostranu terasu, francuski balkon, kao i dodatni prostor u sobi br. 4 koji može služiti kao zatvorena terasa ili se pretvoriti u master bedroom. U sobi br. 3 ostavljen je prostor za prohodni orman, dok su sobe 1 i 2 predviđene za dečije sobe.

Kupatilo je opremljeno prohodnom tuš kabinom sa klupicom, dok poseban WC prostor uključuje mesto za veš mašinu i sušilicu. Stan je izuzetno svetao, a krov iznad stana osigurava prijatnu temperaturu tokom leta.

Stan poseduje 2 inverter klime, toplu vodu, interfon i zgradu sa liftom, što dodatno povećava komfor života.

Ovaj penthouse na Limanu 4 je idealan za prodaju stanova Novi Sad, porodično stanovanje ili kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad, zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i visokokvalitetnoj završnoj obradi.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
551768
Published
29.04.2026
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

144m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

7. fl.

Balconies

1