204,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad - image 14
204,000 € (4,250 €/m²)
48 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 48m², Stari grad, Novi Sad

Stari grad, Novi Sad Srbija

Property description

Prodaja izuzetnog dvosobnog penthouse-a u Novom Sadu, smeštenog u samom srcu Stari Grad, na prestižnoj i retko dostupnoj lokaciji. Stan ima 48 m2 stambene površine i 170 m2 spektakularne terase sa panoramskim pogledom na ceo Novi Sad i Petrovaradinsku tvrđavu.

Nekretnina se odlikuje funkcionalnim rasporedom, sa mogućnošću prepravke u dvoiposobni stan, i pruža izuzetno prirodno osvetljenje u svim prostorijama, uključujući i ostavu. Stan je delimično renoviran i veoma svetao, idealan za kvalitetan život ili kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad, budući da se trenutno uspešno izdaje.

Penthouse se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, koja je dobro održavana i poseduje dvorište sa parking mestima za stanare. Uz stan pripada i podrumska prostorija, sa mogućnošću zakupa dodatne ostave na međuspratu po simboličnoj ceni.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
551758
Published
29.04.2026
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

48m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

5. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4250.00 €

Down payment 40,800 €

Monthly installment
989 €

240 total installments

Loan amount
163,200 €
Down payment
40,800 €
Total interest
74,150 €
Total payment
237,350 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Stari grad

Stari grad
Novi Sad

This property's price is 26.13% higher than the average price of a two bedroom apartment in Stari grad

Average price: 3369.64 €/m²

This property is 11.34% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Stari grad

Average size: 54 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Novi Sad

Stari grad

Area

48m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Kompas Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Stari grad

Sale, studio apartment, 24m², Stari grad, Novi Sad

84,000 €

Stari grad

0 rooms 0 24
Sale, studio apartment, 24m², Stari grad, Novi Sad