234,600 €
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
234,600 € (2,861 €/m²)
82 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 82m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 82m2 u Novom Sadu, na Telepu, na Bulevaru patrijarha Pavla. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad, posebno za porodičan život na atraktivnoj i dobro povezanoj lokaciji.

Stan je svetao, prostran i funkcionalan, sa odlično organizovanom strukturom koja omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora. Posebno se izdvaja velika dnevna soba sa obiljem prirodne svetlosti i otvorenim pogledom na Frušku goru, što stvara prijatan i opuštajući ambijent tokom celog dana.

Stan poseduje dve terase koje dodatno doprinose komforu i pružaju prostor za odmor i uživanje. Opremljen je klimom, internetom i kablovskom televizijom, što omogućava savremen i praktičan način života.

Zgrada je uredna i održavana i poseduje lift, što dodatno olakšava svakodnevno funkcionisanje. Lokacija na Telepu, na Bulevaru patrijarha Pavla, nudi odličnu povezanost sa ostatkom grada, kao i blizinu svih sadržaja potrebnih za kvalitetan porodičan život.

Prodaja stanova Novi Sad na ovakvim lokacijama i sa ovakvom kvadraturom i rasporedom predstavlja retku priliku, zbog čega je ovaj stan idealan izbor za porodice koje traže komfor, mir i funkcionalnost.

Za više informacija i zakazivanje razgledanja, slobodno kontaktirajte.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.