135,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 52m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
135,000 € (2,596 €/m²)
52 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 52m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Almaški kraj (Podbara), površine 50 m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od ukupno dva sprata.

Nekretnina se prodaje nameštena, sa ugradnim nameštajem rađenim po meri, što omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja.

Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i male terase, dok se na galeriji nalaze spavaća i radna soba.

Stan je uknjižen i odmah dostupan. Zahvaljujući atraktivnoj lokaciji u jednom od najlepših delova Podbare, u blizini centra grada i Keja, predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
551582
Published
29.04.2026
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

52m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

2. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2596.15 €

Down payment 27,000 €

Monthly installment
654 €

240 total installments

Loan amount
108,000 €
Down payment
27,000 €
Total interest
49,070 €
Total payment
157,070 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Podbara

Podbara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 11.58% lower than the average price of a two bedroom apartment in Podbara

Average price: 2936.28 €/m²

This property is 6.6% larger then the average size of a two bedroom apartment in Podbara

Average size: 49 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara

Area

52m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Kompas Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Podbara

Sale, one bedroom apartment, 40m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

123,600 €

Podbara

1 room 0 40