306,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 19
  • Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad - image 20
306,000 € (2,391 €/m²)
128 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 128m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naselje, Novi Sad Srbija

Property description

STAN NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA

Prostrani četvorosoban dupleks stan površine 128 m² je dostupan za prodaju u Novom Sadu – nalazi se na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Nekretnina je idealna prilika za porodični život ili kao investicija u okviru prodaje i iznajmljivanja stanova u Novom Sadu.

Stan je funkcionalno organizovan na dva sprata, što omogućava odličan raspored i visok nivo udobnosti. Nalazi se u novoizgrađenoj zgradi iz 2016. godine, sa liftom i dobro održavanim okruženjem, što dodatno doprinosi kvalitetu života.

Lokacija:

Stan se nalazi u mirnom, ali urbanom delu Novog Sada, sa dosta prostora oko zgrade. Svi potrebni sadržaji su u blizini – supermarketi, škole, banke, apoteke, kao i dečije igralište.

Dovoljno parking mesta je dostupno ispred zgrade, a blizina autobuske stanice pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Lokacija je pogodna kako za porodični život, tako i za rad od kuće i iznajmljivanje stanova u Novom Sadu.

Prostran, funkcionalan i odmah useljiv stan - idealna prilika za kupovinu nekretnine u Novom Sadu i sigurna investicija u prodaju stanova u Novom Sadu.

Kompas Nekretnine - Vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
551487
Published
29.04.2026
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

128m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

4. fl.