329,600 €
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 18
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 19
  • Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 20
329,600 € (2,943 €/m²)
112 m²
3 Room
2 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 112m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad, Centar/stari grad/najtraženija - ne lokacija, već pozicija u Novom Sadu. Ulica Vojvode Putnika. Spoj Dunavskog parka i Duginog mosta. Izdvajamo iz ponude, kompletno renoviran salonski stan sa sačuvanim izvornim, pravim rasporedom prostorija po pravilima salonskog stana. Ovaj stambeni prostor nalazi se na II sratu mirne, uredne zgrade sa svega samo dva stana po spratu. Iznad II sprata nalazi se III sprat, a iznad njega tavan sa pripadajućim tavanskim ostavama. Naravno, kako se podrazumeva i podrum, takođe sa pripadajućim delovima. Izlaz na ozelenjeno lepo dvorište, zajedničko za sve stanare. Ovaj trosoban stan (tako smo ga kategorisali , poštujući savremen način stanovanja) čine ulazni hol iz koga se ide u sve prostorije u stanu površine 112m2, dnevni boravak na koji se, po pravilu, nadovezuje spavaća soba sa izlazom na lepu i veliku terasu sa pogledom na zelenilo ulice, Dugin most i Dunavski park. Zatim se iz pomenutog hola ulazi u sve ostale, dodatne prostorije (u svako ponaosob). Redosledom – veliko kupatilo sa kadom i velikim prozorom, zasebno toalet, takođe sa prozorom, prostorija u kojoj je smešten bojler i može se koristiti u razne namene, kompletno renovirana i kompletno, kvalitetno opremljena kuhinja sa belom tehnikom (kombinovani frižider, mašina za pranje posuđa, ugradna rerna, ravna ploča, aspirator.), na koju se nadovezuje nekada zvana „soba za poslugu (fotografija sa belom policom) sa redovnim grejnim telom, pvc prozorom, ali koju nismo uračunali u sobnost stana zbog njene veličine i naravno, druga terasa na koju se takođe može ući i iz hodnika zgrade, ali na kojoj vlasnik nema potpunu privatnost. Podne površine – laminat u sobama i keramika u ostalim prostorijama, pvc stolarija sa odličnom zvučnom izolacijom, električni kamin, plafonska ugradna rasveta, komarnici u svakoj prostoriji, sigurnosna vrata. Mts optika u zgradi. Sam stan je dvostrano orijentisan, dnevni deo gleda na ulicu, ostale prostorije na dvorište. Stan poseduje pripadajuću podrumsku ostavu cca 8m2, kao i tavanske prostorije veličine 24m2. Uknjižen 1/1. Useljiv odmah. (Sofisi home doo Novi Sad, Novi Sad, Reg. broj posrednika 2011).