265,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
265,000 € (2,944 €/m²)
90 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

U ponudi je prostran i funkcionalan četvorosoban stan, površine 90m², smešten na drugom spratu jedne od najkvalitetnijih zgrada u ulici Cara Dušana. Nekretnina se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, sa ograđenim dvorištem i dečijim igralištem, idealnim za porodičan život.
Struktura stana:
• veliki dnevni boravak
• 3 spavaće sobe
• 2 kupatila
• grejanje na gas
• kablovski internet i kablovska televizija
• telefonska linija
• 1 garažno mesto
Dokumentacija:
• Uknjižen stan
Odlična prilika za porodice i zakupce koji traže komforan, kvalitetan i funkcionalan stan na atraktivnoj lokaciji.

Više informacija na tel. 06*/****-***

Agencijska provizija 3% (min. 1000 €)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.

Real estate details

Ad ID
550444
Published
28.04.2026
Updated
01.05.2026
Property Type

Apartment

Area

90m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

2. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2944.44 €

Down payment 53,000 €

Monthly installment
1,285 €

240 total installments

Loan amount
212,000 €
Down payment
53,000 €
Total interest
96,323 €
Total payment
308,323 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of four-bedroom apartments - Adamovićevo Naselje

Adamovićevo Naselje
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 17.3% higher than the average price of a four bedroom apartment in Adamovićevo Naselje

Average price: 2510.20 €/m²

This property is 58.46% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Adamovićevo Naselje

Average size: 217 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registration number

482

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Adamovićevo Naselje

Area

90m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

Similiar Properties

Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, two bedroom apartment, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

138,000 €

Adamovićevo Naselje

2 rooms 0 55
Stan in Adamovićevo Naselje

135,000 €

Adamovićevo Naselje

2 rooms 0 55
Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, two bedroom apartment, 49m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

139,150 €

Adamovićevo Naselje

2 rooms 0 49
Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, one bedroom apartment, 42m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

144,200 €

Adamovićevo Naselje

1 room 0 42
Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, two bedroom apartment, 57m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

139,536 €

Adamovićevo Naselje

2 rooms 0 57
Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, two bedroom apartment, 47m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

138,000 €

Adamovićevo Naselje

2 rooms 0 47
Stan in Adamovićevo Naselje

137,970 €

Adamovićevo Naselje

2 rooms 1 bathroom 47