99,500 €
  • Sale, two bedroom apartment, 45m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 45m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
99,500 € (2,211 €/m²)
45 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 45m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije

Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodajemo nov dvosoban stan na Veterničkoj rampi. Zgrada se nalazi u mornom i dobro povezanom delu grada, u blizini svih neophodnih sadržaja. U stanu je obezbedjena inverter klima. Grejanje je podno na toplotne pumpe što pruža izuzetnu energetsku efikasnost i niže troškove potrošnje. Objekat j pokriven video nadzorom. Obezbeđen je privatni šarking za stanare, Vlasnik sam bira keramiku za kupatilo i dizajn sobnih vrata za potpunu prilagođenost vašem stilu. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170

Real estate details

Ad ID
550415
Published
28.04.2026
Updated
28.04.2026
Property Type

Apartment

Area

45m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2211.11 €

Down payment 19,900 €

Monthly installment
482 €

240 total installments

Loan amount
79,600 €
Down payment
19,900 €
Total interest
36,166 €
Total payment
115,766 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Veternička rampa
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 7.34% higher than the average price of a two bedroom apartment in Veternička rampa

Average price: 2060.00 €/m²

This property is 1.12% larger then the average size of a two bedroom apartment in Veternička rampa

Average size: 45 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Stamenković Nekretnine

Registration number

1170

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Veternička rampa

Area

45m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Stamenković Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Veternička rampa

Sale, one bedroom apartment, 40m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije