144,200 €
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
144,200 € (3,277 €/m²)
44 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno moderno opremljen stan, povrsine 43m2 na trecem spratu u ulici Radoja Domanovića.Stan je savrseno rasporedjen te pruza maksimalan komfor i udobnost. Stan sadrzi prostranu spavacu sobu koja nudi mir i privatnost. Dnevni boravak je otvorenog tipa povezan sa kuhinjom i trpezarijom stvarajuci prijatan prostor za svakodnevne aktivnosti i druzanja sa porodicom i prijateljima. Kupatilo, i odvojenu prostoriju-ostava-spajz! Iz dnevne sobe se izlazi na terasu kao i iz spavace sobe, terasa je dvorisno orijentisana. CENA 144200.Pozovite

Real estate details

Ad ID
547690
Published
18.04.2026
Updated
18.04.2026
Property Type

Apartment

Area

44m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3277.27 €

Down payment 28,840 €

Monthly installment
699 €

240 total installments

Loan amount
115,360 €
Down payment
28,840 €
Total interest
52,414 €
Total payment
167,774 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Podbara

Podbara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 11.61% higher than the average price of a two bedroom apartment in Podbara

Average price: 2936.28 €/m²

This property is 9.8% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Podbara

Average size: 49 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

AS1 Nekretnine

Registration number

-

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara

Area

44m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

TV

AS1 Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Podbara

Sale, one bedroom apartment, 40m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

123,600 €

Podbara

1 room 0 40