159,700 €
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
159,700 € (2,662 €/m²)
60 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 60m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se funkcionalan stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 57,69m² na Detelinari. Stan je dvostrano orijentisan, idealnog rasporeda, sa dve spavaće sobe i odvojenim dnevnim prostorom.

-Karakteristike:
• 2 spavaće sobe
• Odličan raspored prostorija
• Dvostrana orijentacija – prirodno osvetljenje tokom celog dana
• Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine
• Kvalitetna gradnja sa pažljivo biranim materijalima
• Reprezentativna i moderno dizajnirana zgrada
• Miran, porodičan kraj sa kompletnom infrastrukturom

-Idealno za porodičan život ili kao investicija

U cenu je uračunat PDV od 10%

Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Igor Ćućuz i Nikola Ljuboja , Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
547430
Published
17.04.2026
Updated
21.04.2026
Property Type

Apartment

Area

60m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Balconies

1

Year Built

2025

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2661.67 €

Down payment 31,940 €

Monthly installment
774 €

240 total installments

Loan amount
127,760 €
Down payment
31,940 €
Total interest
58,048 €
Total payment
185,808 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Detelinara

Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 1.12% lower than the average price of a two bedroom apartment in Detelinara

Average price: 2691.94 €/m²

This property is 15.19% larger then the average size of a two bedroom apartment in Detelinara

Average size: 52 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Detelinara

Area

60m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Detelinara

Sale, two bedroom apartment, 52m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

118,450 €

Detelinara

2 rooms 0 52