276,905 €
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 94m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 5
276,905 € (2,946 €/m²)
94 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 94m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

Sremska Kamenica, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Property description

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je komforan četvorosoban stan od 94 m² na odličnoj i mirnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je idealan za porodično stanovanje, ali i kao odlična investicija za izdavanje stanova Novi Sad, zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i prijatnom okruženju.

Nalazi se u mirnom i uređenom delu grada, u blizini škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza. Lokacija pruža savršen balans između privatnosti, komfora i dostupnosti svih važnih sadržaja.

Prednosti nekretnine:

Četvorosoban stan (4.0) – 94 m²

Miran i porodičan kraj

Odlična lokacija Novi Sad

Funkcionalan raspored, komforne prostorije

Idealan za porodični život

Izuzetna prilika za investitore – potencijal za izdavanje stanova Novi Sad

Agencijska napomena:

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Napomena:

Priložene skice nisu skice konkretnih stanova iz ponude. Nakon potpisivanja ugovora, kupcu dostavljamo kompletnu tehničku dokumentaciju i tačne skice odabranog stana.

Real estate details

Ad ID
547414
Published
17.04.2026
Updated
17.04.2026
Property Type