164,800 €
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
164,800 € (2,354 €/m²)
70 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 70m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se troiposoban stan, površine 70m2 na Telepu. Stan se nalazi u modernoj urbanoj vili sa 6 stanova. Stan je moderno dizajniran sa prostranim predsobljem iz koga se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak i kuhinja pružaju mogućnost da se podele. Kuhinja je rađena po meri i ostaje u stanu ( bez šporeta i frižidera, oko kojih postoji mogućnost dogovora). U stanu, po dogovoru, mogu ostati i garderober i radni stolovi koji su rađeni po meri. Grejanje je na gas, gasni kotao za celu zgradu. Uz stan se može kupiti i garaža u dvorištu ( 12m2). ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170

Real estate details

Ad ID
545669
Published
10.04.2026
Updated
08.05.2026
Property Type

Apartment

Area

70m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2354.29 €

Down payment 32,960 €

Monthly installment
799 €

240 total installments

Loan amount
131,840 €
Down payment
32,960 €
Total interest
59,902 €
Total payment
191,742 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of three-bedroom apartments - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 12.94% lower than the average price of a three bedroom apartment in Telep

Average price: 2704.28 €/m²

This property is 2.67% larger then the average size of a three bedroom apartment in Telep

Average size: 68 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Stamenković Nekretnine

Registration number

1170

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Area

70m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Stamenković Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Telep

Sale, one bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

154,000 €

Telep

1 room 0 44