175,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
175,000 € (2,612 €/m²)
67 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

ponuda br. 1324 NS PRO – 3-soban, 67m2, Telep, Mornarska ulica

novogradnja iz 2016 g.

Grejanje na gas, stan ima zaseban kotao, postignuta MAKSIMALNA ENERGETSKA EFIKASNOST

Parking mesto u dvorištu – zajedničko

Stan se prodaje sa ugrađenom kuhinjom. Ostale kompononte nameštajа sa fotografija vlasnik iznosi iz stana.

Prodajna cena nepokretnosti: 175.000e (2611e / m2)

Agencijska provizija 2.5% od konačne dogovorene kupoprodajne cene nepokretnosti.

Kontakt - , , office@stanovi. rs , Agencija MEGATRANS NEKRETNINE, www.stanovi. rs - Redni broj u Registru posrednika MTTT: 267

Real estate details

Ad ID
543883
Published
09.04.2026
Updated
09.04.2026
Property Type

Apartment

Area

67m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2611.94 €

Down payment 35,000 €

Monthly installment
848 €

240 total installments

Loan amount
140,000 €
Down payment
35,000 €
Total interest
63,609 €
Total payment
203,609 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 3.41% lower than the average price of a three bedroom apartment in Telep

Average price: 2704.28 €/m²

This property is 1.73% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Telep

Average size: 68 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Megatrans Nekretnine

Registration number

267

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Area

67m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

MN

Megatrans Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Telep

Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

124,000 €

Telep

1 room 0 39