618,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
618,000 € (2,575 €/m²)
240 m²
4 Room
2 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 240m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Direktno od investitora. Luksuzan četvorosoban stan najsavremenijeg dizajna, sa sopstvenim bazenom. Nadomak osnovne i srednje škole, a u neporednoj blizini Bulevara cara Lazara i Bulevara Evrope. Ovaj veoma svetao stambeni prostor pored luksuzne note i izuzetnog komfora odlikuje i funkcionalan raspored prostorija - u sve prostorije se ulazi iz dugačkog hodnika, a u sam stan se pristupa direktno iz lifta. Prostran i osvetljen dnevni boravak sa trpezarijom i velikom kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo sa ležečom kadom, toalet posebno, jedna terasa i krovna terasa sa bazenom koja zauzima 120m2 ovog prelepog stana. Velika pažnja posvećena je energetskoj efikasnosti objekta. Objekat poseduje "Energetski pasoš" gde je ostvaren energetski razred objekta "B" kategorije. Spoljni zidovi sastoje se od termobloka i kontaktnog toplotno izolacionog sistema koji ima najmanje karakteristike reakcije na požar B-s2,d1 ili toplotno izolacionog sloja i "Fundermax" ploča sa uključenim ventilisanim slojem gde izolacioni materijal ima najmanje klasu reakcije na požar. Fasadni otvori na stanovima su zatvoreni visoko kvalitetnom stolarijom i zastakljeni niskoemisionim višeslojnim termoizolacionim staklom sa ispunom od Argona. Ulazna vrata su sigurnosna (hrastov furnir). Sobna vrata su takođe visokog kvaliteta, nestandardne visine u skladu sa "salonskom" spratnom visinom (svetla visina 2,95m). Kupatila su opremljena sanitarnom opremom renomiranih proizvođača kao što su "Villeroy & Boch", i "Hansgrohe" (konzolne wc šolje i ugradni vodokotlići "Geberit"). Gasna kotlarnica smeštena je u prizemlju objekta gde će se vrši i centralna priprema sanitarne tople vode za ceo objekat (nisu potrebni bojleri u stanovima). Za svaki stan predviđen je kalorimetar sa nezavisnim merenjem, svi stanovi i prostorije u objektu zagrevaju se preko sistema podnog grejanja. U stanovima se predviđa modularna elektro galanterija visokog kvaliteta i tehnička priprema za ugradnju tzv. "pametne kuće". Svaki stan opremljen je video interfonom kao i multimedijalnom kutijom u koju je dovedena optička nit oba operatera (SBB i Telekom). Stanovi su opremljeni split i multi-split sistemom klimatizacije. Sistem centralnog usisavanja. Za kupce prve nekretnine moguć povrat pdv-a. Useljiv odmah.
(Sofisi home doo Novi Sad, Novi Sad, Reg. broj posrednika 2011).
Agencijska provizija u iznosi od 3% uračunata je u izraženu cenu na sajtu, kao i pdv.

Real estate details

Ad ID
542812
Published
07.04.2026
Updated
07.04.2026
Property Type

Apartment

Area

240m²

Rooms

4

Bathrooms

2

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2575.00 €

Down payment 123,600 €

Monthly installment
2,996 €

240 total installments

Loan amount
494,400 €
Down payment
123,600 €
Total interest
224,632 €
Total payment
719,032 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Adamovićevo Naselje

Adamovićevo Naselje
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 2.58% higher than the average price of a four bedroom apartment in Adamovićevo Naselje

Average price: 2510.20 €/m²

This property is 10.78% larger then the average size of a four bedroom apartment in Adamovićevo Naselje

Average size: 217 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

SOFISI Home

Registration number

2011

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Adamovićevo Naselje

Area

240m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

SN

SOFISI Home

Similiar Properties

Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, two bedroom apartment, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

138,000 €

Adamovićevo Naselje

2 rooms 0 55
Stan in Adamovićevo Naselje

135,000 €

Adamovićevo Naselje

2 rooms 0 55
Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, two bedroom apartment, 49m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

139,150 €

Adamovićevo Naselje

2 rooms 0 49
Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, one bedroom apartment, 42m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

144,200 €

Adamovićevo Naselje

1 room 0 42
Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, two bedroom apartment, 57m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

139,536 €

Adamovićevo Naselje

2 rooms 0 57
Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, two bedroom apartment, 47m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

138,000 €

Adamovićevo Naselje

2 rooms 0 47
Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, four bedroom apartment, 90m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

265,000 €

Adamovićevo Naselje

4 rooms 0 90