412,800 €
  • Sale, apartment, 139m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, apartment, 139m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, apartment, 139m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, apartment, 139m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, apartment, 139m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, apartment, 139m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, apartment, 139m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, apartment, 139m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, apartment, 139m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
412,800 € (2,970 €/m²)
139 m²
5 Room
3 Bathroom

Sale, apartment, 139m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju penthouse stan smešten na izuzetno atraktivnoj lokaciji u naselju Grbavica, jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada.

Okružen zelenilom i mirnim okruženjem, stan pruža savršen balans između gradske udobnosti i mira.

Centar grada nalazi se na samo desetak minuta šetnje, dok su u blizini dostupni svi važni sadržaji - škole, vrtići, parkovi, supermarketi, tržni centri, kafići, restorani, fitnes centri i zdravstvene ustanove.

Odlična povezanost sa ostatkom grada obezbeđena je i kroz javni prevoz i biciklističke staze. Zgrada poseduje stepenište i lift za lak pristup, a stan je kvalitetno opremljen klimatizacijom, aluminijumskom stolarijom i podnim oblogama od tarketa u sobama.

Kuhinja, kupatilo i balkon imaju visokokvalitetne keramičke pločice.

Ovaj stan je idealan izbor za one koji žele funkcionalan i moderan dom u mirnom, a opet urbanom delu grada, pogodnom za porodični i savremeni stil života.

Za dodatne informacije pozovite:

+ ELIT nekretnine,

br. u registru posrednika 1735.

Važna napomena:

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija predmetne nepokretnosti i svih drugih nekretnina iz agencijske ponude, moguća je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu (agencijsku proviziju) u ugovorenom iznosu, u skladu sa potpisanim Ugovorom o posredovanju.