230,000 €
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 1
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 2
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 3
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 4
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 5
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 6
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 7
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 8
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 9
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 10
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 11
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 12
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 13
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 14
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 15
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 16
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 17
  • Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 18
230,000 € (2,949 €/m²)
78 m²
5 Room
1 Bathroom

Sale, apartment, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad Srbija

Property description

U ponudi je kompletno renoviran trosoban salonac, smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade.

Stan je temeljno obnovljen, uključujući sve instalacije, i prodaje se u viđenom stanju, tačno kao na fotografijama.

Prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom čini centralni deo stana, dok hodnik povezuje sve prostorije u skladnu celinu.

U mirnom delu stana nalaze se dve spavaće sobe između kojih su kupatilo i toalet, a jedna od soba ima izlazak na terasu.

Dvostrano orijentisan, sa visinom plafona od 3.05 metara, ovaj salonac odiše toplinom i karakterom starogradnje uz sve pogodnosti savremeno renoviranog prostora.

Podovi su od parketa, hoblovani i prelakirani, što dodatno doprinosi prijatnom ambijentu i osećaju trajne vrednosti.

Lokacija je izuzetno pristupačna, svega nekoliko minuta hoda do šetališta i centra grada, što ovu nekretninu čini idealnim spojem mirnog života i praktičnosti urbanog okruženja.

Za dodatne informacije pozovite

+ Siniša Kremenović,

ELIT nekretnine, br. u registru posrednika 1735.

Važna napomena:

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija predmetne nepokretnosti i svih drugih nekretnina iz agencijske ponude, moguća je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu (agencijsku proviziju) u ugovorenom iznosu, u skladu sa potpisanim Ugovorom o posredovanju.