226,200 €
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
226,200 € (2,900 €/m²)
78 m²
5 Room
1 Bathroom

Sale, apartment, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se veoma komforan trosoban stan na Limanu 3.

Stan je delimično renoviran i nalazi se u održavanoj zgradi sa liftom i novim ulazom.

U neposrednoj blizini vrtić, osnovna škola, zgrada izolovana od saobraćaja, u okolini dosta parking mesta, dom zdravlja, parkovi, gradska plaža Štrand i sve ostalo neophodno za kvalitetnu svakodnevnicu po čemu su Limani poznati i zbog čega su najtraženija lokacija.

Stan je svetao i osunčan tokom čitavog dana.

Sastoji se od veoma prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe od kojih je jedna izuzetno komforna, ulaznog hodnika, degažmana, kupatila i terase koja nije uračunata u kvadraturu stana.

Pripadajuća ostava u suterenu zgrade i dve biciklane.

Idealan kao dugoročno rešenje za porodice sa malom decom.

Odmah useljiv!

Za dodatne informacije pozovite

+ Siniša Kremenović,

ELIT nekretnine, br. u registru posrednika 1735.

Važna napomena:

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija predmetne nepokretnosti i svih drugih nekretnina iz agencijske ponude, moguća je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu (agencijsku proviziju) u ugovorenom iznosu, u skladu sa potpisanim Ugovorom o posredovanju.